Hakkımızda

Gizlilik Esastır

Müvekkillerimizin tarafımıza ilettiği ticari ve özel hayata ilişkin her türlü bilgileri gizlidir. Bu ilke ve hassasiyet ile çalışacak kadro oluşturmaya özen gösteririz.

Hizmet Ağımız

Karagülle Hukuk Bürosu, tüm Türkiye'de, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren gerçek ve tüzel kişilere danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Gelişmeleri Yakından Takip Ederiz

Hizmet kalitemizi üst seviyede tutmak ve müvekkillerimize en doğru şekilde yanıt verebilmek için güncel hukuki gelişmeleri ve akademik yayınları yakından takip ederiz.

Hakkımızda

Karagülle Hukuk Bürosu olarak 30 yılı aşkın tecrübemizle Aile ve Miras Hukuku, Gayrımenkul Hukuku, İş Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Şirketler ve Ticaret Hukuku, Tazminat Hukuk, İdare ve Vergi Hukuku, Tüketici Hukuku, Arabuluculuk ve Alternatif Uyuşmazlık Çözümleri konularında müvekkillerimize her türlü hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmet vermekteyiz. 

Yasalarda ve uygulamalarda meydana gelen değişiklikler ve gelişmeler güncel olarak takip edilip, müvekkillerimiz bu konularda bilgilendirilmekte ve yönlendirilmektedir.

Tecrübeli ve genç avukatlardan oluşan son derece dinamik ekibimizle hızlı, uzlaşmacı, hukuka uygun, çözüm odaklı hizmet sunmaktayız.

Hukuk Büromuz meslek ahlakı, hukuka bağlılık, gizlilik, güven ve saygı prensipleri doğrultusunda hareket etmeyi ilke edinmiştir.